این باشگاه که فرصتی برای ارج نهادن به همراهی همیشگی و انتقال حس سپاس و قدردانی شاتل نسبت به مشتریان وفادار بوده است، با پیشنهادهای متنوع و جذاب در دست‌رس مشتریان خواهد بود. گروه شرکت‌های شاتل از مدت‌ها پیش به دنبال استفاده از راهکارهایی سودمند در ارایه امتیازهای ویژه و متفاوت به مشتریان وفادار خود بوده است.

اکنون خرسندیم که موفق به ایجاد زمینه‌ای برای تحقق اهداف مشتری مدارانه و قدردانی ویژه از همراهان وفادار خود شده‌ایم.

همه اعضای خانواده بزرگ کاربران شاتل می‌توانند با عضویت در این باشگاه، از طرح‌های تشویقی ارایه شده بهره‌مند شوند و از طرح‌های ویژه، تخفیف‌ها، محصولات و خدمات مورد علاقه خود، استفاده کنند.

از همه شما دوستان عزیز دعوت می‌کنیم با مراجعه به این وب‌سایت و عضویت در آن، زمینه تحقق این هدف را بیش‌تر و سازنده‌تر فراهم سازید. شما با نام کاربری و رمز عبور پنل MyShatel خود می‌توانید به باشگاه مشتریان شاتل وارد شوید.

بیش‌تر امتیاز بگیرید و از مزایای بیش‌تری برخوردار شوید


برای استفاده از پیشنهادهای ارایه شده در باشگاه مشتریان شاتل، هر یک از فعالیت‌های شما در بخش‌های مختلف، مشخص کننده میزان اعتبار شما است. امتیازدهی در باشگاه مشتریان شاتل از زمان اولین ورود شما به باشگاه، آغاز می‌شود و شما بر اساس میزان ارتباط و سابقه حضور خود در خانواده بزرگ شاتل امتیازهای متفاوتی به دست می‌آورید و بر اساس همین امتیازها در یکی از دسته‌بندی‌های پیش‌بینی شده برای کاربران شاتل قرار خواهید گرفت. در حال حاضر اعضای باشگاه شاتل در سه سطح Welcome، Platinum و Diamond دسته‌بندی می‌شوند و بر همین اساس سطوح دست‌رسی و پیشنهادهای متفاوتی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

ورود به باشگاه مشتریان شاتل

خدمات شاتل


با امتیازهای کسب شده خود می‌توانید یکی از خدمات شاتل را از میان پیشنهادهای ارایه شده انتخاب کنید. این پیشنهادها شامل سیم کارت شاتل موبایل، خدمات نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) و دریافت ترافیک رایگان می‌شود که شما متناسب با نیاز خود و براساس‌ امتیازهای به دست آمده، می‌توانید یکی از آن‌ها را برگزینید.

ورود به باشگاه مشتریان شاتل

پیشنهادهای ویژه شاتلی


در این بخش از باشگاه مشتریان شاتل می‌توانید با صرف امتیازهای مورد نیاز، کد تخفیف مربوط به پیشنهاد دلخواه‌تان را از باشگاه مشتریان شاتل دریافت کنید و سپس با مراجعه به وب‌سایت مرجع و ارایه کد تخفیف، محصولات یا خدمات مورد نظرتان را با شرایط ویژه‌ی شاتلی‌ها دریافت کنید. این کدهای تخفیف تنها ویژه اعضای باشگاه مشتریان شاتل است و برای دریافت این کدها، پرداخت نقدی صورت نمی‌گیرد.

ورود به باشگاه مشتریان شاتل

تخفیف‌های ویژه


در کنار پیشنهادهای شاتلی ارایه شده، می‌توانید از خدمات آموزش و یادگیری، پیشنهادهای حوزه فناوری اطلاعات و پیشنهادهای تفریح و سرگرمی با شرایط ویژه‌ی اعضای باشگاه مشتریان شاتل بهره‌مند شوید. این خدمات قابل خریداری با امتیازهای کسب شده کاربر نیستند و باید در مقابل دریافت آن پرداخت نقدی انجام دهید. اما برای اعضای باشگاه مشتریان شاتل شرایط و تخفیف‌های ویژه‌ای برای استفاده از این خدمات در نظر گرفته شده است که می‌تواند استفاده از این پیشنهادها را بسیار جذاب کند و همه اعضا می‌توانند از این شرایط ویژه بهره‌ گیرند.

ورود به باشگاه مشتریان شاتل